Haber

Anadolu Efes Gelenekselleşen “Kitap Getir” Projesiyle Deprem Bölgesindeki Öğrencilerin Eğitim Hayatına Destek Olacak

Kitaplarıyla Sinan Fazilet Spor Salonu’na gelecek olan basketbolseverler, Anadolu Efes – Türk Telekom karşılaşmasını ücretsiz izleyebilecek.

Anadolu Efes Spor Kulübü ve Anadolu Vakfı tarafından hayata geçirilen “Bir Kitap Getir” projesi, bu sezonki serüvenini 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 18.00’de Sinan Fazilet Spor Salonu’nda başlayacak Türk Telekom maçıyla tamamlayacak.

Onbinlerce öğrenciyi eğitim hayatlarına katkı sağlayacak kitaplarla buluşturan bu anlamlı proje; Yedinci yılında, son depremden etkilenen bölgelerdeki okullar için bir dayanak noktası sağlayacak.

Kitap getiren taraftarlar maçı ücretsiz izleyebilecek

Bu anlamlı maç için eğitim gönüllüsü basketbolseverlerin ilkokul ve ortaokul seviyesinde Sinan Fazilet Spor Salonu’na getirecekleri; Karalamasız, boyasız ve iyi durumda olan kitaplar tasnif işleminden sonra Anadolu Vakfı’nın yönlendireceği afet bölgesindeki okullara teslim edilecek.

Taraftarlar yanlarında getirecekleri kitap karşılığında Türk Telekom karşılaşmasını ücretsiz izleyebilecekler.

Anadolu Efes Spor Kulübü ve Anadolu Vakfı, depremzedelerin hayatlarına dokunmak isteyen herkesi Sinan Fazilet Spor Salonu’ndaki müsabakaya bekliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

polateliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu