Haber

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Altay yaptığı açıklamada, basın mensuplarının kentteki birlik ve beraberliğe büyük katkı sağladığını belirterek, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Haber alma hak ve özgürlüğünün sağlanması açısından gazetecilerin çok hassas bir görev yerine getirdiklerini vurgulayan Altay, “Her şart ve koşulda görevinin başında olan gazetecilerimiz, demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olmaya devam ediyor. Gazetecilerimiz, hassasiyet gösterenler, milletimizin gönlünde yüce bir yer edinmeyi başarmışlardır.” sözünü kullandı.

Altay, Konya ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“İlimiz özelinde bakarsak, basın mensuplarımızın şehrimizin birlik ve beraberliğine büyük katkısı vardır. Güçlü, tarafsız, vatanını, milletini, vatanını seven basın mensuplarımız Türkiye’ye öncülük etmektedir. Büyük bir sorumluluk üstlenen medya mensuplarımız, yaşadığımız her olağanüstü durumda etkin uyum ve bilgi akışını sağlayarak son derece değerli bir sorumluluğu yerine getiren basın mensuplarımıza tüm hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Üstün emekleriyle görevlerini en keyifli şekilde yerine getiren tüm medya çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle tüm gazetecilerimizin meslek hayatlarında başarılar dilerim.2023 yılının hayırlara vesile olmasını dilerim. sağlıklı, keyifli ve huzurlu yıllara.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu