Teknoloji

Yeni Witcher Oyunu Üzerinde Şu Anda Yaklaşık 260 Kişi Çalışıyor

 
CD Projekt ekibi, yaptığı yeni açıklamada Polaris kod adlı bir sonraki The Witcher oyunu üzerinde 250’den fazla (yaklaşık 260) geliştiricinin çalıştığını doğruladı. Stüdyo, üç aylık mali sonuç raporunun bir parçası olarak mevcut projelerde yer alan ekiplerin büyüklüğü hakkında çeşitli bilgiler paylaştı.
 
Cyberpunk 2077 DLC’sinin ardından ekipler The Witcher oyununa ağırlık verecek
 
 
 
Açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için şu sıralar yeni bir ek paketin oyunculara sunulması bekleniyor. CD Projekt CEO’su Adam Kicinski’ye göre Phantom Liberty genişletmesi üzerinde çalışan ekip, The Witcher oyununa geçmeye hazırlanıyor. Temmuz ayının sonunda açıklanan bilgiye göre Phantom Liberty grubu 300 kişiden oluşuyor.
 
Beklenen ek paket Phantom Liberty, 26 Eylül’de yayınlanacak ve CD Projekt’e göre bu genişleme, Cyberpunk 2077’nin oynanışını tamamen elden geçirecek. Ek paketle birlikte yeni yetenek ağacı yetenekleri, karakterler, hikaye görevleri ve daha fazlası oyuna eklenecek. oyuna dahil.
 
Öte yandan yeni The Witcher oyunu, serinin önceki oyunlarına ve Cyberpunk 2077’ye güç veren tescilli Red Engine yerine Epic Games’in Unreal Engine oyun motoruyla geliştiriliyor. Son olarak Cyberpunk 2077’nin alınmayacağı belirtiliyor. Phantom Liberty’den sonra başka bir genişleme paketi.

haberhaskoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu