Haber

Ortalık karışacak! Enver Aysever’in Uğur Dündar hakkındaki iddiaları gündemde

Gazeteciler Enver Aysever ile Uğur Dündar arasındaki soğuk savaş devam ediyor. Fenerbahçe ile başlayan polemik çeşitli iddialarla devam etti. Enver Aysever, YouTube yayınında Uğur Dündar hakkında ortalığı karıştıracak iddialarda bulundu. Dönemin Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç iddialara yanıt verdi.

Fenerbahçe’de Yüksek Kurul Başkanlığı görevini üstlenen Uğur Dündar, Ülker Spor ve Aktivite Salonu’nda düzenlenen toplantının ardından görevinden ayrıldığını açıkladı. Dündar bir süre sonra istifasından döndü.

Dündar’ın bu kararı da tepkiyle karşılandı ve Fenerbahçe camiası Dündar’ın istifasını istedi. Enver Aysever de tepkisini bu sözlerle gösterdi.

Dündar’ın istifa payları şöyle:

Dündar, bu çirkin yorumu Aysever’e paylaşınca ikilinin arasındaki gerilim daha da arttı.

Daha sonra Dündar’ın Tarık Akan’ın kitabındaki kendisiyle ilgili kısmı düzelttirdiğini iddia etti ve darbe döneminde TRT’nin başına geçmek için her yolu denedi.

Son olarak Gazeteci Enver Aysever, YouTube yayınında Uğur Dündar hakkında şoke eden iddialarda bulundu.

Aysever, Uğur Dündar’ın ‘Halk TV’den para almadım.’ Söylemlerinin doğru olmadığını, faturalı ya da faturasız her programın zorla CHP belediyelerine satıldığını söyledi.

“TV100’den kaç para aldın aziz gazi? Hani parasız çalışıyordun?” Soruyu soran Aysever, “Medya bunu neden söylemiyor? Çünkü Uğur Dündar tüm gazetecilere baskı yapıyor. Uğur Dündar’la yüzleşmek Türkiye’de herkesle yüzleşmek demektir” dedi. Sözlerini ekledi.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

Bu tartışmaların ardından dönemin Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç Aysever yanıt verdi. Uğur Dündar’ın Halk TV’den tek kuruş para almadığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu